מתודולוגיית העבודה שלנו

ייצור במפעלי החברה

מפעלי החברה שוכנים בפארק התעשיות עמק חפר ובהם עובדים וותיקים השמים דגש על בקרת איכות ושימוש בטכנולוגיות ושיטות עבודה מתקדמות.

במחלקות הייצור והמסגרייה המשרעות על שטח של 8,000 מ"ר קיימות מכונות CNC לחיתוך ועיבוד פרופילים, מכונות CNC לחיתוך וחרוץ פחים מהמתקדמות בעולם אשר מאפשרות רמות דיוק גבוהות ללא מגע יד אדם וכל זאת מנוהל ע"י כוח אדם מיומן ואיכותי.

מחלקת הייצור של "דבי אלומיניום" מסוגלת לתת מענה למספר רב של פרויקטים במקביל וזאת תוך הקפדה על לוחות זמנים מחמירים ואיכות המוצרים.

ברשותנו מתקן בדיקה ייחודי לבדיקת קירות מסך לצורך פיתוח מוצר סופי אשר נבדק באופן יסודי על כל מרכיביו הן בהיבט האדריכלי, הסטטי ועמידתו בתנאי מזג אוויר קיצוניים. המתקן מסוגל לבדוק קירות עד רוחב של 6 מטרים וגובה של 8 מטרים ובכך לאפשר בדיקה של 2 קומות רציפות בטרם ההרכבה באתר הבנייה.

תכנון והתאמת הפתרון ללקוח

מחלקת התכנון של חברת "דבי אלומיניום" היא אחת המשוכללות ביותר בתחום האלומיניום.

המחלקה מונה מהנדסים והנדסאים שמתכננים ומלווים את הפרויקט לאורך כל הדרך, החל מתכנון קפדני באמצעות תוכנות שרטוט בדו ותלת מימד וכלה במציאת פתרונות יצירתיים לפרויקטים מורכבים וזאת בהתאם לתוכניות של אדריכל הפרויקט.

כל התוכניות של החברה נבדקות ע"י קונסטרוקטור, שמבצע חישובים לעמידות המערכות השונות בפרויקט (אלומיניום ופלדה) בעומסים שונים, אשר שוררים באתר הפרויקט. הצוות מקפיד כמובן על תקנים ונהלי בטיחות מחמירים עד לאישור סופי של התכנון לשביעות רצון האדריכלים, היועצים והמזמין של הפרויקט.

מחלקת התכנון מתכננת ומלווה כל פרויקט עם ביצוע דגם "מוק-אפ" ראשוני, עד לקבלת אישור מכל הגורמים ובהמשך מלווה המתכנן את ביצוע התכנון בשטח עד לסיומו לשביעות רצונם של הלקוחות.

מחלקת הרכש

החברה עובדת עם הספקים המובילים בארץ ובעולם והקשרים אשר נוצרו בעשרות שנים של עבודה משותפת מביאה את החברה למחירי יעד אשר מסייעים לחברה לתת מענה הוגן ותחרותי ללקוחותיה.

מחלקת הרכש והלוגיסטיקה של החברה מסייעת לארגון להתמודד עם צרכים לוגיסטיים מורכבים ומועדי אספקה לחוצים.

התקנה בשטח

הצלחת הפרויקטים היא פועל יוצא של תכנון נכון ומדויק של מחלקת ההתקנה בשטח, המונה צוותי הרכבה מנוסים אשר עובדים בחברה שנים רבות. מלבד זאת, ישנו פיקוח צמוד של מנהל האתר המלווה את הפרויקט במסירות ומוודא את ביצועו על הצד הטוב ביותר.

מתן שירות וצוות שכירים

צוותי השירות של חברת "דבי אלומיניום" עומדים לרשות לקוחות החברה בתקופת הבדק והאחריות אך גם לאחריה. הצוותים מקצועיים עם מומחיות בתחום האלומיניום ונותנים שרות מקצועי ויעיל ללקוחות החברה בפרויקטים אשר פרוסים בכל רחבי הארץ.

הצוות נותן מענה לכל דרישה של לקוחותינו בבניינים מטיפול בציר חלון אשר נשבר ועד החלפת צלון בזכוכיות בבניין רב קומות.

דבי פיגומים ורשתות הגנה

בבעלות ״דבי אלומיניום״ חברת בת בשם ״דבי יזמות בע"מ״ המתמחה בענף הפיגומים לעבודות חוץ ורשתות הגנה. לחברה צי פיגומים נרחב המנוהל ע"י צוותים המומחים בהתקנות ובניית מערכות תלייה אשר מותאמות לצרכים השונים באתר בכל פרויקט ופרויקט.

עבודת הצוותים מלווה בפיקוח הדוק של מהנדסים, מכון התקנים וממונה הבטיחות של החברה.

דבי "טיגריס" כדורגל

בדבי אלומיניום רווחת העובד היא ערך עליון.

לדבי אלומיניום קבוצת כדורגל המשחקת בליגה למקומות עבודה.
אנו בדבי אלומיניום דואגים לתחושת השייכות, הזדהות ומחויבות של העובדים על ידי פעולות גיבוש מהנות ודאגה לבטיחותם.

תפריט נגישות
LM web solution