אודות דבי אלומיניום

חברת "דבי אלומיניום בע"מ" מתמחה בתכנון וייצור קירות מסך, מערכות אלומיניום ובפתרונות חדשניים ומתקדמים בתחום הפלדה והזכוכית. את החברה הקים מר 'דוד דבי' בשנת 1972 והוא משמש כיום כיו"ר החברה.

בשנת 1992 הצטרף לחברה מר 'רם דבי' המשמש כמנכ"ל החברה. ערכי החברה מבוססים על ערכים ישנים וטובים המוטמעים בה עוד מראשית הקמתה, לצד חדשנות בלתי מתפשרת המתאימה לדרישות השוק.

מפעל הייצור של החברה שוכן בפארק התעשיות בעמק חפר ומשתרע על שטח של 10,000 מ"ר. במפעל תמצאו קשת עובדים, אשר פועלים בשיתוף פעולה מלא בכל פרויקט ומלווים כל לקוח במסירות. בין היתר תמצאו מהנדסים, מתכננים, מתקינים, מנהלי פרויקטים ואנשי שירות. מטרתם היא למצוא פתרונות הנדסיים מורכבים, לשביעות רצונם של האדריכלים והיזמים.

חברת "דבי אלומיניום" מבצעת את מיטב הפרויקטים בארץ תוך שאיפה למצוינות, איכות ועמידה בלוחות זמנים מחמירים.

החברה פונה לסקטור העסקי, הציבורי והמוסדי ומעמידה לרשות לקוחותיה פתרונות העומדים בתקנים המחמירים ביותר. כמו כן, החברה מספקת מענה למגוון רחב של צרכים בתחום האלומיניום, והכל תחת קורת גג אחת. כל זאת נעשה בכפוף לתקן איכות ISO 9001 בו מחזיקה החברה.

החברה מלווה כל לקוח במסירות רבה עוד בשלבי התכנון ושמה דגש רב על חדשנות, יעילות, עמידה בלוחות זמנים תוך שמירה על נהלי בטיחות מחמירים. כדי לספק ללקוחות את המענה הטוב והחדשני ביותר, צוות החברה מתעדכן ועוקב אחרי כל הפיתוחים החדשניים בתחום ומאמץ אותם.

תפריט נגישות
LM web solution