חדשנות

חברת ״דבי אלומיניום״ דוגלת בחדשנות, ומתעדכנת בשיטות עבודה חדשניות ובטכנולוגיות מתקדמות המובילות בענף. כחלק ממגמת החדשנות, החברה פיתחה מתקן בדיקה ייחודי בן שתי קומות, בעזרתו נבחנים קירות המסך עוד בטרם מגיעים אל האתר ומותקנים במבנה. בעזרת המתקן, יכול צוות החברה לבחון את טיב ואיכות קירות המסך בכל הקשור למידת העמידות שלהם, ליכולתם להתמודד עם רוחות עזות ועם כמות עצומה של ממטרים. הדבר נעשה באמצעות מנוע עוצמתי, היוצר רוח חזקה ישירות על קיר המסך וטפטפות המתיזות עליו כמות רבה של מים לצורך בדיקת נזילות.

 

איכות בלתי מתפשרת

מעבר לחדשנות, החברה מקפידה על שימוש בחומרים איכותיים, כמו גם על בקרת איכותם. כלל קירות הזכוכית נבדקים במפעל במתקן הבדיקה בטרם הם יוצאים אל השטח, ובמידת הצורך עוברים תיקונים ושיפורים שונים כדי שיספקו את רמת האיכות הנדרשת, עליה מקפידה החברה. כמו כן, החברה עובדת בשיתוף פעולה עם החברות האלומיניום הגרמניות המובילות בעולם כגון "SCHUCO" ,KAWNEER " ו – ״WICONA".

חשיבה יצירתית

חברת 'דבי אלומיניום' מוכרת בשוק כחברה אשר לה יש יכולת להתמודד עם דרישות ורעיונות מורכבים – ולהוציאם לפועל. הניסיון הרב שצברה החברה לצד הצוות המיומן, מאפשר ללקוחות החברה ליהנות מארסנל פתרונות יצירתיים וליישמם בשטח בצורה מקצועית.

 

תפריט נגישות
LM web solution